קירות עם השראה

22 אוקטובר , 2015

איך בוחרים טפט או צבע לקירות הבית? איך תולים אם צריך לחורר את הקיר? איך מעצבים את הבית בלי תקציב של  עשרות אלפי שקלים? איך מתאימים אומנות ודקורציה לחלל? ולמה בכלל החלטנו ב MECASA   לעסוק בקירות?
 
אז לא סתם התאהבנו בהם...יש כמה סיבות עיקריות שגרמו לנו לקדש את קירות הבית!
לקירות יש חלק מאוד משמעותי בעיצוב הסביבה האישית שלנו. הם אמצעי עבורנו להתבטא ולתת נוכחות לרעיונות ולאמירות שלנו. באמצעות קירות מעוצבים ניתן ליצור את האותנטיות של הבית ואת החתימה האישית של דייריו. יש שרוצים לעצב את הקיר במראה מזמין וחם או לתת במה ליצירת אומנות שמרגשת אותם, ויש שינצלו את הקיר לאחסון עד הסנטימטר האחרון.  אך מה שבטוח זה שלעיצוב הקירות יש השפעה על חיינו וחשוב שנעשה את הבחירות הנכונות עבורנו.
 
מתוך פינטרסט walls 
מניסיוננו, ראינו שלהרבה אנשים קשה להגיע לטיפול בקירות הבית. ברגעים האלו המילה קיר מקבלת משמעות כפולה שמאירה את כל החסמים שלנו בעיצוב הבית- החל מאיך לבחור אומנות, תאורה, דקורציה ואקססוריז לקיר. כמה רחוק ללכת עם טפט או צבע. משום מה יש תחושה שמה שנוגע בקיר הוא קבוע ולא ניתן לשינוי. אם עשית חור הוא לנצח. כמו לגשת לקנבס ריק – כמה קשה לעשות את השרבוט הראשון הזה – זה שיקבע את הטון.  בבלוג הזה אנחנו מתכננות להוציא את העוקץ. להראות איך בקלות ובכיף ובלי "חרטות" ניתן להתחיל לעצב. 

הנה כמה דוגמאות להוספת עניין אישי לקיר:

שימוש בצבע– לצבוע קיר בחלל הבית לא דורש לצבוע את כל הבית.  הצביעה יכולה להעמיק את החלל ולתת תחושה של עושר.  בשילוב עם אקססוריז ניתן לקבל את המראה המושלם לקיר 

mecasa.walls

מתוך אתר MECASA

שימוש באוספים פרטיים מעשיר את הקיר ובו בזמן נותן את הטון האישי של בעלי הבית

mecasa.blog

מתוך פינטרסט WALLS

  ולפעמים האוסף לא חייב להיות תמונות אלא חפצים

mecasa.blog

מתוך פינטרסט WALLS
או שימוש בהדפס שחוזר על עצמו (לא תמיד צריך לבחור משהו מסובך) 

mecasa.blog

מתוך פינטרסט WALLS
 היתרון הגדול בעבודה עם קירות הוא שהם ורסטיליים- ניתן לשנות את הנראות שלהם בשלל דרכים ותקציבים ולעצב מחדש את הבית מבלי לשבור קירות וקופות חיסכון. בקלות ניתן להפיח תחושת התחדשות בכל חלל, המאופיינת באמירה אישית וייחודית,שתוציא מהבית וממך את המיטב.
נסיים עם ציטוט של וינסטון צ'רצ'יל –
"קודם אנו מעצבים את ביתנו; ובהמשך, הבית שלנו מעצב אותנו" .
בבלוג הזה נדבר על קירות.  
נקבל רעיונות וננסה לתת השראה, נחלוק את ההנאה מעיצוב. מזמינות אותך להתבטא, לעצב ולהשפיע על סביבתך.
להשארת תגובה

תגובות יעברו אישור לפני פירסום


Translation missing: he.blogs.article.additional_articles

אוהבת , מסתדרת, לא בשבילי - גינון אורבני כעיצוב קירות הבית

07 יולי , 2016

אוהבת , מסתדרת, לא בשבילי
 
'הפוסט הזה מוקדש באהבה לשתי מחלקות מעולות שנמצאות בחנות - 'גינון אורבני' ו'על המדף'.
שתיהן מאוד משמעותיות כשמדובר בעיצוב הבית ועיצוב המרפסת! מה תמצאו שם? מגוון אגרטלים ושפע של מוצרי תלייה לצמחייה הביתית שלכם - שיעשו רק טוב לנוף ביתכם, שישלימו את עיצוב קירות הבית
ויוסיפו גם לעיצוב המרפסת הביתית שלכם.
יצא לי לעבוד עם מגוון אנשים לאורך הדרך וכשמדובר בצמחיה, עציצים ופרחים בתוך הבית, העולם מתחלק ל 3 קבוצות עיקריות: אוהבת , מסתדרת, לא בשבילי

קרא את כל הכתבה ›

מדפים, מדפים ועוד מדפים מעוצבים

18 ינואר , 2016 2 הערות

אומנות המדפים

אצלנו ב  MECASA המדפים הם עולם ומלואו. אנחנו מתייחסים עליהם כאלמנט עיצובי, הזדמנות להביע רעיון כלשהו וליצור אסתטיקה בחלל. אנחנו גם מאמינים בשימוש הפונקציונאלי שלו שמאפשר לנו שטח אחסון מעבר לגבולות הרצפה ומחפשים כל הזמן את השילוב האולטימטיבי של יופי ואסתטיקה ופרקטיות ונוחות.  

בפוסט הזה אני רוצה לתת לכם זווית ראיה קצת שונה ולהתייחס למדף כאל אומנות לקיר - הזדמנות לביטוי ויצירה.

mecasa

קרא את כל הכתבה ›